Yalçın Menteş ekranlara dönmek istiyorum - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Yalçın Menteş ekranlara dönmek istiyorum

Yalçın Menteş katıldığı televizyon programında zor günler geçirdigini durumunun hiç iyi olmadıgını tekrardan ekranlarda olmak istedigini yetkililerin sesine kulak vermesini istedi.
Bu haber 1090 kere okunmuş.07 Nisan 2016, Perşembe - 19:20

Ünlü oyuncu Yalçın Menteş, Elifnağme programına konuk olarak yaşadağı sıkıntılı sürce anlattı. Alkol içerken yanımda 500 kişi vardı, alkolu bıraktım 200 kişi kaldı, bacağım kesildikten sonra ise 5 kişi kaldı. Ben tekrar ekranlara dönmek istiyorum diyerek yardım istedi. Sanat dünyasındaki arkadaşlarının vefasızlığından yakınan Menteş, İpek Acar’a, Polat Yağcı’ya, Cengiz Kurtoğlu’na ve Atilla Kalpakaslan’a teşekkür etti. Mehmet Ali Erbil'inde kendisini yalnız bırakmadığını söyledi.

Eski eşinin vefalı bir insan davranışı sergileyerek bakım için geri döndüğünü belirten Menteş “bana bakmak için yanımda yaşamaya başladı. Komşularımız ihbar etmişler. Beraber yaşıyorlar demişler. Babasından olan maaşımız kesildi bu yüzden. Bir ev içinde yaşananları kimse bilemez” diyerek vicdanları sorguladı. Sanatçı “Alkışları özledim, kameraları özledim yeniden ekranlara dönmek istiyorum” dedi.
 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.