Ucuz Laminat Parke | Laminat Parke Fiyatları - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Ucuz Laminat Parke | Laminat Parke Fiyatları

Laminat parke zemin kaplama malzemeleri son zamanlarda insanların en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesi olarak bilinir. Laminat parke temizliği ve uygulaması çok kolay olduğundan ve ucuz ve kaliteli olması yerli ve ithal laminat parkeler olarak tercih edilmektedir.
Bu haber 1656 kere okunmuş.25 Ocak 2016, Pazartesi - 15:17

Laminat zemin, su geçirmez, tutkallanmış bir Yüksek Yoğunluklu Elyaf (High Density Fibre - HDF) plakanın etrafına inşa edilen tabakalı bir zemindir. Laminat zeminler dört farklı tabakadan oluşurlar. Laminat parke fiyatları ürünleri kalınlığı özelliği rengi ve markasına göre fiyat farklılığı göstermektedir. ithal ve yerli laminat parkeler günümüz insaların en çok tercih ettiği çeşitlerdir.

Laminat parke'nin bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de görünümünün ahşap ve türevlerini andırmasıdır. Evimizde sanki en kaliteli ahşap malzemelerin işlenmesi sonucunda oluşturulmuş bir ürün görünümü kazandırması, üç boyutlu çalışmaya imkan sunması, ahşap maliyetinin sürekli artan piyasasının yerini ucuz ve kaliteli laminat parkeye bırakması, diğer tercih edilme nedenlerinden birkaçıdır. 

Bu en üst tabaka zemininizi leke, aşınma, darbe, çizik, yanık ve ev kimyasallarına karşı dirençli kılar. HDF dolgu plakasına bir preste, yüksek ısı ve basınç altında preslenmiş birkaç kat melamin tabakadan oluşur. Yüzey tabakası, ahşap veya 'Registered Embossed' denilen bir karo doku/yapı ile kaplanır. Bu, bu yüzey yapısının dizaynla mükemmel uyum içinde olması demektir.

Ucuz laminat parke montajının gerçekleştirilmesi öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gereken pek çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörleri en iyi parke uygulamasını yapan ustaların bildiğini belirtmekte fayda bulunuyor ancak her ustanın işini hakkıyla yapmadığı düşünüldüğünde hizmet alan aile ya da bireylerin bu konuda bilgi sahibi olup herhangi bir aksaklık durumunda ustayı uyarması uygulamanın geleceğini etkileyecek önemli bir hamle olacaktır. Laminat Parke uygulamalarını başarıya ulaştıran en önemli faktörler kaliteli malzemeler ve başarılı ustalardır. Bu iki faktörü bir araya getirmeyi başaran müşterilerin yıllar boyu kullanacakları bir kaplama malzemesine kavuşmakla kalmayıp sorunsuz bir kullanımda elde edecekleri aşikar. Bu anlamda laminat parke montajı öncesi ve sonrasına çok dikkat etmek gerekiyor.

 

Doğal zemin malzemelerinden birisi olan ve genellikle kapalı mekanlarda tercih edilen lamine parke %100 ahşap üründür. Tabakalar birbirlerine 90 derece açıyla yapıştırılıp montajı sağlanmaktadır. İlk döşeme arından sistre ve cila gerektirmeden defalarca monte edilip kullanılabilir. Uzun ömürlü olması ve bakımının son derece kolay olması, lamine parkelerin tercih edilmesindeki etmenlerdir. Ahşap doku nedeniyle oldukça sağlıklı olan ve temizlik malzemelerine karşı dayanıklı olan lamine parke evlerimizde, iş yerlerimizde kullanabileceğimiz ideal zemin kaplama malzemelerindendir.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.