Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Tüm operatörler, yeni kampanyalar oluşturarak müşteri kitlesini artırma yolunda ilerlemektedirler. Bunun en güzel örneğini, her ay yenilenen ve oluşturdukları bedava internet kampanyaları ile görmekteyiz.
Bu haber 3313 kere okunmuş.09 Haziran 2017, Cuma - 17:23

Tüm operatörler, yeni kampanyalar oluşturarak müşteri kitlesini artırma yolunda ilerlemektedirler. Bunun en güzel örneğini, her ay yenilenen ve oluşturdukları bedava internet kampanyaları ile görmekteyiz. Kullanıcılar için oldukça ilgi görerek beğenilen bu kampayalardan sizleri elimizden geldiğince haberdar etmek ve bu imkanlardan faydalanmanızı istiyoruz. Aşağıda turkcell, vodafone  ve türk telekom operatörlerinin sizler için sunmuş olduğu bedava internet paketleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet

Kullanıcıları için en fazla kampanya düzenleyen operatörlerin başında yer alan turkcell, sunmuş olduğu bedava internet paketleri sayesinde, hem faturalı hemde faturasız hat  sahiplerinin yüzünü güldürmektedir. Bir çok kesim tarafından oldukça ilgi gören turkcell salla kazan kampanyası bunların başında yer almaktadır. Bunun dışında bip uygulaması sayesinde de kullanıcılarına bedava internet hediyesi vermeye devam etmektedir.

Vodafone Bedava internet

2017 yılı ile birlikte daha fazla kampanya düzenleyerek, kullanıcı dostu olduğunu kanıtlamış operatörlerden biridir. Bir çok bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalardan, faturalı hat sahipleri ve faturasız hat sahipleri için ayrı düzenlemeler yapılarak, kullanıcıların mağdur edilmemesi ve yayınlanan kampanyalardan üst düzeyde faydalanılması amaç edilmiştir. Günlük 250 MB Bedava internet, Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet, Vodafone 4.5G 2 GB Bedava internet, Vodafone Faturasız Bedava 2 GB İnternet, Vodafone Yanımda Bedava İnternet, Vodafone Bedava internet kampanyalarının başında yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk telekomda diğer operatörlerden geri kalmayarak, bir çok kampanya ile yoluna devam etmektedir. Türk Telekom Yeni Abone 4 GB Bedava İnternet, Türk Telekom 4 GB İnternet Paketi, GarantiOne Bedava İnternet, Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi bu kampayalardan bazılarıdır. Yayınlanan ve sizlere sunulacak olan bedava internet paketleri güncellendikçe sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.  

Ayrıntılı Bilgi ve Bedava İnternet Paketi İçin Tıklayınız 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.