Sosyal medyanın yeni akımı: #Fiberlemek - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Sosyal medyanın yeni akımı: #Fiberlemek

İnsanların sevdikleriyle anlık mesajlarla haberleştiği, buluşulacak yerin konum atıldığı, sosyal medyanın tüm nimetlerinden yararlanıldığı günümüzde, güvercinle mektup gönderme, tatile gidince kartpostal atma devri kapandı. Bu gelişmeler doğrultusunda insanların yaşadığı sıkıntılar ise yavaş internet ve şarj problemleri oldu. Bu sorunlara fiber internet ve yedek pillerle çözüm bulunsa da insanların şikayetleri sürmeye devam ediyor.
Bu haber 550 kere okunmuş.27 Ocak 2016, Çarşamba - 16:55

İstenilen haberlere, kişilere anında ulaşımın gerçekleşebildiği günümüzde insanlar teknolojinin nimetlerinden fazlaca yararlanabiliyor. Ancak internetin yavaşlığı ve akıllı telefonların şarjlarının uzun sure dayanmaması en çok şikayet edilen konular arasında yerini almış durumda. Bu problemlere, yedek şarj pilleri ve fiber internetle çözüm getirilse de insanların şikayetleri sürmeye devam ediyor. Atılan mesaja hemen alınamayan cevap, sosyal medya platformlarında yanlışlıkla fotoğraf beğenmek gibi dertler çoğu insanın kafasını en çok meşgul eden konular arasında.

FİBER DÜNYA PROBLEMLERİNİ #FIBERLEMEK
Fiber dünyanın problemlerinin dile getirildiği akım ise #fiberlemek şeklinde adlandırılıyor. #Fiberlemek, aslında problem sayılmayacak durumların caps’ler ile dile getirilmesiyle ortaya çıkan bir akım. Www.fiberlemek.com web sitesine girenler, şikayetlerini dile getirdiğinde kullanacakları sabit ve hareketli görseller kendilerine sunuluyor. Burada kişi istediği metni ekleyip oluşturduğu capsi sosyal medya üzerinden paylaşabiliyor.
 

Etiketler: fiberlemek   haber   haberler  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.