Sivas'da 3 üz bebek annesi Cumhurbaşkanı ile tanışmak istiyor - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Sivas'da 3 üz bebek annesi Cumhurbaşkanı ile tanışmak istiyor

Sivas'ta, üçüz bebeklerine "Recep", "Tayyip" ve "Erdoğan" ismini veren Seher Bozkurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanışmayı arzuluyor.
Bu haber 549 kere okunmuş.30 Mart 2016, Çarşamba - 19:07

Gemerek ilçesinde yaşayan Seher ve Erkan Bozkurt çiftinin yaklaşık 3 ay önce üçüz bebekleri dünyaya geldi. Prematüre doğan bebekler, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Servisinde tedavi altına alındı. Tedavileri süren bebeklerin yakında taburcu edilmesi bekleniyor.
 
Bebeklerin annesi Seher Bozkurt (23), bebeklerinin üçüz olduğunu öğrendiklerinde eşi Erkan Bozkurt ile çok mutlu olduklarını anlattı.
 
Bebeklerinin üçünün de erkek olduğunu öğrenince eşiyle Recep, Tayyip ve Erdoğan ismini koymaya karar verdiklerini ifade eden Bozkurt, eşiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı büyük sevgi beslediklerini söyledi.
 
Bozkurt, "Cumhurbaşkanımızın çocuklarımızı görmesini çok istiyoruz. Çocuklarımın da büyüyünce büyük insan olmalarını ve büyük mertebelere gelmesini çok isterim. İnsanların bakış açısı gerçekten çok güzel, zaten büyük bir kitle cumhurbaşkanımızı çok seviyor. Biz de o sevenlerin içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımızın çocuklarımızı gelip görmesini veya biz ona gitmeyi çok isteriz." diye konuştu.
 
Eşinin bir akaryakıt istasyonunda asgari ücretle çalıştığını belirten Bozkurt, bebeklerin bakımının zor olacağını dile getirdi.
 
Kaynak :AA

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.