Pleksi Şeffaf Virüs Koruma Paneli - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Pleksi Şeffaf Virüs Koruma Paneli

Bu haber 1496 kere okunmuş.28 Mart 2020, Cumartesi - 20:55

Entübe Aerosol Kutusu, solunum yetmezliği olan enfekte yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) hastaları için gerekli bir prosedür olan endotrakeal entübasyon sırasında hastanın başını örten akrilik veya pleksiglass ile yapılmış şeffaf bir küptür.

Bir tarafında doktorların hastanın solunum damlacıklarından korunurken enfekte olan hastalardan korunmak için ellerini sokabileceği müdahele edebileceği entübe kutularında iki delik vardır.

Hastaların entübasyonu sırasında kullanım için basit bir pleksi entübe koruma kutusu tasarımı, sağlık hizmeti sektöründe yeni koronavirüs pandemisinin yarattığı enfekte hastalığının aşmasına yardımcı olmak için şimdi geliştirilmiş pleksiglass şeffaf malzemelerden üretilmiştir.

Eczacıların kapı önü barikat ile kendi çabaları ile her ne kadar önlem alsada Türk Eczacıları Birliği tarafından’da önlem olarak alınması gereken banko üzeri virüs koruma panelleri ile eczacıların bu ürünleri kullanarak önlem alınması açıklanmıştır. Pleksi virüs koruma paneli Firmamız tarafından üretilen banko üzeri eczane koruma paneli istediğiniz ölçülerde boyutlarda firmamız tarafından ivedi bir şekilde üretilip türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Şeffaf koruma paneli

https://viruskorumapaneli.com/eczane-corona-virusu-koruyucu

Ülkemizde’de bulunan koronavirüs hastalığı (COVID-19) için enfekte olan hastalar için entübe aerosol koruma kutuları firmamız tarafından üretilmekte olup geliştirilmektedir.Şeffaf pleksiglass malzemelerden ürettiğimiz entübe kutuları firmamızda bulunan son teknoloji lazer kesim makineleri ile dilediğiniz ölçüde dilediğiniz miktarda hızlı stoklarımız ile, Türkiye’nin tüm hastanelerine kargo ile gönderim yapmaktayız.Web sitemizde bulunan telefon ve mail adresimlerimiz yolu ile bizlere ulaşabilir hızlı ve kolayca siparişlerinizi bizlere verebilirsiniz.  https://viruskorumapaneli.com/aerosol-entube-koruma-kutusu

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.