Oya AYdoğan'ın beyninde ödem tesbit edildi - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Oya AYdoğan'ın beyninde ödem tesbit edildi

Ünlü Oyuncu Oya aydogan'ın doktorları beyninde ödem olustugunu,olusan ödem nedeni ile hayati tehlikesinin devam ettigini yogun bakımda tedavisinin sürdügünü söylediler.
Bu haber 1438 kere okunmuş.11 Mayıs 2016, Çarşamba - 19:32

Yemek yerken Boğazına takılan patatesi çıkartmaya çalışırken aort damarı yırtılan ünlü oyuncu oya aydogan’ın kanamasının durdurulduğu, ancak bu kez de beyninde ödem oluştuğu belirtildi. Hayati tehlikesi devam eden Aydoğan, 48 saat daha uyutulacak.
Tedavi gördüğü hastanede başhekimlik tarafından yapılan açıklamada, ünlü oyuncunun dün çekilen beyin tomografisinde ödem tespit edildiği belirtildi. Liv Hospital Başhekimi Op. Dr. Adil Tanık, sanatçının tedavisinde görev alan hekimlerle yaptığı ortak basın toplantısında, Oya Aydoğan’ın tedavisinin devam ettiğini, tespit edilen ödem nedeniyle izlemeye alındığını ifade etti. Ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın kanamasının durdurulduğunu, ancak ödem nedeniyle hayati tehlikesinin devam ettiğini kaydeden Tanık, “Oya Aydoğan hanımefendinin yoğun bakımda tedavisi sürmektedir. Hep şunu anlatmaya çalışıyoruz, çok pozitif, çok negatif konuşmak istemeyiz. Doğru bildiklerimizi söylüyoruz. Hastamızın durumu gerçekten ciddidir. Hastanın beyin ödemi söz konusudur. Beyin ödeminin bundan sonraki aşamada nasıl seyredeceğini bizler de tedavileri uygulamakla beraber bilememekteyiz” dedi.
Op. Dr. Adil Tanık, hastalığın sanatçıda kalıcı hasar bırakıp bırakmayacağına ilişkin yöneltilen soruya, “Kalıcı hasar da yine bilemediğimiz bir unsur. Biz, öncelikle şimdiki hayati fonksiyonların kaybolmaması için çaba sarf ediyoruz

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.