İran 2 füze denemesi yaptı - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

İran 2 füze denemesi yaptı

İran Fars Haber Ajansı elde edilen bu fotoğrafta, bir Kadir H uzun menzilli balistik yüzey-yüzey füze İran, Çarşamba günü, 9 Mart 2016 yılında açıklanmayan bir yerde, bir manevra sırasında, İran'ın güçlü Devrim Muhafızları tarafından harekete geçirildi. üzerlerinde yazılı "İsrail sildi olmalıdır" ibaresi ile Çarşamba güçlü Devrim Muhafızları test ateş iki balistik füze Iran¿s, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden İslam Cumhuriyeti tarafından caydırıcılık gücünün bir gösteri İsrail'i, yarı resmi Fars ziyaret etti haber ajansının bildirdiğine göre.
Bu haber 579 kere okunmuş.09 Mart 2016, Çarşamba - 17:32

Biden şiddetle nükleer anlaşmaya karşı İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu ile Kudüs'de toplantı yaptı. , 

Biden, Netanyahu yanında konuşma, doğrudan füze fırlatmayı kabul etmedi ama o İranlılara güçlü bir uyarı yayınladı.

"Nükleer silahlı bir İran, İsrail için kesinlikle kabul edilemez.  Amerika Birleşik Devletleri'ne karşı bir tehtid vardır dedi. Ve ben hala şüphe burada insanlar biliyorum hangi yinelemek istiyorum. Aslında onlar anlaşma uymazsanız, biz hareket edecegiz" dedi .

Yarı resmi Fars haber ajansı Kadir H füzeleri ateş edildigini söyledi. Çarşamba günü  resimlerini sundu. Onlar Umman Denizi'ne bir hedef uzak İran'ın kıyıları yaklaşık 1400 kilometre (870 mil) vurmak için İran'ın doğu Elburz dağ görevden alındığını belirtti. Devriye bölge olduğunu, testin ilgili yorum yapmaktan kaçındı ABD Donanması'nın 5. Filo,.

Fars ve devlet medya füzeler üzerinde İbranice yazıt bildirdi.

Askerler genellikle roket ve füzeler sloganlar veya mesaj yazmak. Lübnan Hizbullah militanları İsrail'in 2006 savaşı sırasında İsrail çocuklar sınırına yakın bir toplumda top mermisi üzerinde yazma mesajları fotoğraflandı. Daha yakın zamanlarda, resimler geçen yılki saldırılarına atıfta bulunarak, üzerlerinde yazılı "sevgi ile From Paris" vardı İslam Devleti grup hedefleri için bağlı ABD füzelerinin çevrimiçi ortaya çıktı.

Etiketler: iran   füze   deneme   nükleer  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.