Eyleme operasyon arası - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Eyleme operasyon arası

Fatih’te, bir grup kadının yaptığı eylem sırasında operasyon düzenleyen sivil zabıta ekipleri ile işportacılar arasında arbede çıktı. Bir anda ortalığı karıştıran operasyon önce polisi ardından da eylemcileri şaşkına çevirdi.
Bu haber 352 kere okunmuş.23 Ocak 2016, Cumartesi - 17:23

Aksaray’da toplanan yaklaşık 30 kadın, Doğu ve Güney Doğu Anadolu’da yapılan operasyonların durdurulması için basın açıklaması düzenlemek istedi. Üzerlerinde ‘barış’ temalı yazıların bulunduğu balonlarla alana gelen kalabalık, daha sonra burada bir basın açıklaması yaptı. Ancak bu sırada grubun arkasında bir anda kargaşa yaşandı. Başta polis ve eylemciler kargaşanın nedenini anlamaya çalışırken olayın aslı kısa bir süre sonra anlaşıldı. 

KARGAŞANIN ARDINDAN SİVİL ZABITA EKİPLERİNİN YAPTIĞI OPERASYON ÇIKTI
Kargaşanın yaşandığı alana giden polis ekipleri, işportacı birkaç şahıs ve sivil zabıta ekipleri ile karşılaştı. Bunun üzerine araya giren polis zabıta ve işportacıları gruptan uzaklaştırarak kargaşayı yatıştırdı. Daha sonra zabıtalarla kavga eden işportacılar olay yerinden uzaklaştırılarak el konulan tezgahları ekip araçlarına yüklendi.

KARGAŞANIN ARDINDAN YARIM KALAN AÇIKLAMA DEVAM ETTİ
Eyleme operasyon arası veren göstericiler, kargaşanın yatışmasının ardından yarım kalan basın açıklamasını tamamladı. Açıklamanın ardından göstericiler, ellerindeki balonları havaya salarak barış temennisinde bulundu.  

Etiketler: eylem   fatih   haber   haberler  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.