Devlet Bahçeli pensilvanyaya esir olmayacagız - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Devlet Bahçeli pensilvanyaya esir olmayacagız

Grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Akşener'in disiplin sürecine ilişkin, ''Medyanın bu yüksek desteği ile ihraç talebiyle birini göndersek kahraman yaparsınız'' dedi.
Bu haber 838 kere okunmuş.21 Haziran 2016, Salı - 19:34

"Ülkemiz farklı boyut ve ölçülerle sorunlarla boğuşmaktadır. Türkiye'nin önünü kesmek isteyenler her fırsatı değerlendirme çabasındadır. Ülkemizin etrafı husumet çemberine alınmıştır. Art niyetli kimlik siyasetleri milli bekaamıza zarar vermektedir. Belirsizliklerin yayıldığı bir zaman diliminden geçtiğimiz açıktır.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Güya kurultay yapacaklardı. Güya 15 Mayıs’ta MHP’yi denetim altına alacaklardı. Başaramadılar. 10 Temmuz’da demokratik şölenimizi yapacağımızı açıklamamıza rağmen bu kez de geçen hafta otel salonlarına tıkıştılar. Bu zamana kadar görülmemiş çirkeflik ve pervasızlıkla parti tüzüğümüzde 13 maddelik değişiklik yaptılar. Vay zavallılar var, bu kadar mı küçüldünüz? Bu kararmış aklı, bu ucube hakkı size hangi MHP düşmanı verdi?" 

"Vay zavallılar vay"

MHP imanlı ve ihlaslı kadrolarıyla hiçbir oyuna gelmez, tuzağa düşmez. Paralel yuvalarda pışpışlanıp MHP’ye yuvalanmak isteyenler olduğunun farkındayız. Güya kurultay yapacaklardı. Güya 15 Mayıs’ta MHP’yi denetim altına alacaklardı. Başaramadılar. 10 Temmuz’da demokratik şölenimizi yapacağımızı açıklamamıza rağmen bu kez de geçen hafta otel salonlarına tıkıştılar. Bu zamana kadar görülmemiş çirkeflik ve pervasızlıkla parti tüzüğümüzde 13 maddelik değişiklik yaptılar. Vay zavallılar var, bu kadar mı küçüldünüz? Bu kararmış aklı, bu ucube hakkı size hangi MHP düşmanı verdi? Allah inandırsın Turist Ömer olsa hızına yetişemezdi. Korsan kurultaya kaç kişi katıldı, neye oy verdi anlayamadan tüzüğün 13 maddesi değişti.

 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.