Cumhurbaşkanı Erdogan Şehitler mitinginde konusuyor - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Cumhurbaşkanı Erdogan Şehitler mitinginde konusuyor

Cumhurbaşkanı Erdogan konuşmasına Abdullah Gül,meclis başkanı,genel kurmayı başkanı,partı başkanları,ve istanbulluarı selamlayarak başladı.
Bu haber 624 kere okunmuş.07 Ağustos 2016, Pazar - 20:22

15 Temmuz gecesi sokaklara ve meydanlara inerek hava meydanlarını doldurarak namluların tankların ve uçakların mermisine gögüsünü siper eden kardeşlerime birkez daha şükranlarımı sunuyorum.

240 kardeşimiz şehadet makamına ulaştılar, Allah dan rahmet diliyorum,milletimizin başı sagolsun.

Milyonlarca vatandaşımız içinden şehitlik ve gazilik şerefine nail olanlar isimlerini tarihe yazdırdılar.79 milyon olarak hepimizin gazası mübarek olsun.

Türk milleti bin yıl önce Malazgirt'de hangi inançla anadolunun kapılarını açmıssa 15 Temmuz'da daerbecileri feto terör örgütünü geri püskürttü.

15 Temmuz bu ülkenin askeri sabotajlara daha güçlü oldugunu gösterdi.Bu görüntü düşmanlarımızı en az 16 Temmuz sabahı kadar üzmüştür.Bir olacagız, iri olacagız,diri olacagız,kardeş olacagız,hep birlikte Türkiye olacagız.

Bundan sonra artık işimiz muasır medeniyetlerin seviyesinin üstüne çıkmak.Yolumuza dayanaışma içinde gidecegiz,mütevazi olacagız,birbirmizi makam mevki para pul için degil ,sadece Allah için sevecegiz.

Bu millete esaret ve zilleti kimse getirmeyecektir.İdam talebinin kararını TBMM verecektir,meclis bu kararı verirse atılacak adım bellidir..AB'de idam yokmus ABD'de  var Japonyada var çin de var.

Sizler 15 Temmuz'da Esaret ve zilleti kabul etmeyeceginizi gösterdiniz.Bu Fetö birçok sinsilikleri hesap ettide bu milletin imanını inancını diryetini hiç hesap edemedi.

Hasrp okullarımız duracak tüm liselerden yetişenler gelsin buraya girsin tek tip neden olsun.

Devlet ve millet olarak 15 Temmuz darbe girişimini çok iyi analiz etmeliyiz.Bu oyun bu seneryo Feto'nun boyunu aşar.Örgütlerin isimleri degişir ,kadroları degişir ama Türk devletinin düşmanı oldukları degişmez.

 

 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.