Atalay Filizin sorgusundan detaylar - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Atalay Filizin sorgusundan detaylar

Atalay Filiz'in savcılıktaki ifadesinde, okuduğu gazetelerde, Demirarslan, Radchikova ve Kayıkçı'yı öldürmesi gerektiğinin emredildiği yönünde şifreli mesajlar aldığını söylediği öğrenildi.
Bu haber 838 kere okunmuş.14 Haziran 2016, Salı - 18:14

ATALAY FİLİZ CİNAYETLERİ BEN İŞLEDİM

Gazete yazılarından aldığı mesajların kendisini esir ettiğini öne süren Filiz'in, "Sıradan bir gazete yazısını okur okumaz hemen anında mesaj alamıyordum ancak gazeteyi bir saat okuduktan sonra mesajları tespit ediyordum ve bu mesajlara göre hareket ediyordum." dediği belirtildi.

Gazetelerdeki öldürme emri veren şifreli mesajlar

Atalay Filiz'in savcılıktaki ifadesinde, zaman içerisinde gazete yazılarındaki şifreli mesajları çözmeye çalıştığını ifade ederek, Göktuğ Demirarslan ve Elena Radchikova'yı da casusluk yaptıkları gerekçesiyle öldürmesi gerektiğinin emredildiği yönünde şifreli mesajlar aldığını söylediği kaydedildi.

İfadesinde, tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'nın kimliğini deşifre etmeye çok yaklaştığını, kimliğini açığa çıkarması durumunda Kayıkçı'yı öldürmesi gerektiği yönünde gazete yazılarından mesajlar aldığını ileri süren Filiz'in, sevgilisi olduğu iddia edilen ve 2011'den bu yana kendisinden haber alınamayan Olga Seregina'nın kaybolmasıyla bir ilgisi olmadığını söylediği öğrenildi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.