Atalay Filiz izmirde yakalandı - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Atalay Filiz izmirde yakalandı

İzmir'in Menderes ilçesinde yakalanan Atalay Filiz'i ilk fark eden, minibüste babasının muavinliğini 16 yaşındaki genç oldu. Seri katil, muavinle göz göze gelince tedirgin olup araçtan inmiş.
Bu haber 840 kere okunmuş.12 Haziran 2016, Pazar - 19:52

İzmir'in  Menderes ilçesinde yakalanan Atalay Filiz'i ilk fark eden, minibüste babasının muavinliğini yapan 16 yaşındaki Özgür Berber oldu. Ormanlık alandan inen Atalay Filiz'i tanıyan Özgür Berber, Filiz'in verdiği minibüs ücretini parmak izi çıkmasın diye peçete ile alıp soğukkanlı bir şekilde hiçbir şey hissettirmediğini söyledi. Atalay Filiz'in minibüsten inmesinin ardından durumu babasına anlatan Özgür Berber, katil zanlısının yakalanmasını sağladı.

"PARMAK İZİM KALMASIN DİYE PEÇETE İLE ALDIM VERDİĞİ PARAYI"

Sabah babası ile Ürkmez'den Menderes'e ilk sefere çıktıklarını belirten 16 yaşındaki çocuk, "İlk yolcumuzu gümüldür'den aldık daha sonra devam ederken Şaşal köyü yakınlarında ormanın içinden bir adam çıktı, el işareti ile bizi durdurdu. Minibüse bindi. Ben kapıyı açtım, yüzünü görünce tanıdım seri katili. Korktum, heyecanlandım. Minibüste oturdu. Yolcu da tanıdı seri katili tedirgin oldu, ben yolcuya göz kırptım, sakin olması konusunda. Bana 5 lira verdi minibüs ücreti için. Ben de parada parmak izim olmasın diye peçete ile aldım verdiği parayı daha sonra para üstünü verdim" dedi.

Özgür Berber'in babası minibüs şoförü Mustafa berber ise "Minibüsü kullandığım için pek yolcuların yüzüne bakamıyorum. Yolcu ile oğlum seri katili tanımışlar. Seri katil yolcu ve oğlumdan tedirgin olmuş da öyle inmiş minibüsten. Atalay Filiz indikten sonra oğlum beni uyardı, inen kişinin seri katil olduğunu hemen polise gittik, bilgi verdik. Oğlumla gurur duyuyorum. Türkiye'nin aradığı bir katilin yakalanması için polisi bilgilendirdi" dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.