Alaattin Çakıcı'dan Cumhurbaşkanı'na övgü dolu sözler - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Alaattin Çakıcı'dan Cumhurbaşkanı'na övgü dolu sözler

Bolu F Tipi Cezaevinde tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, sağlık kontrolünden geçirildi.
Bu haber 2105 kere okunmuş.23 Eylül 2016, Cuma - 18:23

Bolu F Tipi Kapalı Cezaevinde yatan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı rutin sağlık kontrolü için Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne götürüldü. Yoğun güvenlik önlemi altında hastaneye giren Çakıcı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ithafen yazdığı mektubu avukatı aracılığıyla kamuoyu ile paylaştı.

 

"Sayın Cumhurbaşkanımız ile ilgili 15'in üzerinde hakaret davamız görülmekteydi. Kendisi davaları geri çekti. Şahsımla ilgili değil, genel olarak davalarını geri çekti. Davalarını geri almak 'adam gibi sözünün arkasında durmak' demektir. Benim ağzımdan çıkan, davalara konu olan sözler 15 Temmuz'dan önceki sözlerdir. Ağızdan çıkan söz mahkeme huzurunda geri alınmaz. Ama bu, kişilik sahibi insanlar için bir karakterin oturmasıdır. Kendisini sevsem de sevmesem de bu sözlerim ne kimseye biat, ne de yalakalıktır. Doğru olan bir şey varsa 15 Temmuz sonrası omurgalı ve yiğit duruşu, milleti adına adam gibi durduğudur.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler’de yaptığı konuşmada omurgalı duruş sergilediğine vurgu yapan Çakıcı, “Birleşmiş Milletler'deki omurgalı duruşundan dolayı kendisine teşekkür ederim. İnsanlara verdiği sözün arkasında durduğu süreci daha evvelde dediğim gibi kendisine basın huzurunda kırıcı bir şey söylemeyeceğim. Vatan hainlerinin ekmeğine yağ sürmeyeceğim. Kendisinden ricam toplumun her kesimini kucaklamasıdır” dedi. 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.