AK Parti İstanbul Milletvekilinden İhlas Haber Ajansına ziyaret - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

AK Parti İstanbul Milletvekilinden İhlas Haber Ajansına ziyaret

AK Parti İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Hasan Turan İhlas Haber Ajansı’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Bu haber 299 kere okunmuş.26 Ocak 2016, Salı - 19:52

İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Thomas Bonifield ve Genel Müdür Yardımcısı İsmail Ballı ile görüşen AK Parti Milletvekili Hasan Turan, gerek seçim sürecinde gerekse seçim sonrasında kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Giresun’un en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Giresun Federasyonu Başkanlığı dönemindeyken, birlikte çalışma imkanı bulunduğu İhlas Haber Ajansı’na milletvekili seçildikten sonra ilk ziyaretini gerçekleştirdiğini hatırlatan Milletvekili Turan, medyanın önemine vurgu yaptı.

Milletvekili Turan; “Federasyon çatısı altındayken yaptığımız etkinliklerimizin geniş kitlelere duyurulmasında İhlas Haber Ajansı her zaman özel olarak ilgilenmiştir. Giresun Federasyonu’ndaki çalışmalarımızın ardından şimdi halkımıza Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde hizmet etmeye çalışacağız. Milletimizin bize verdiği yetkiyi hizmete dönüştürmek için çaba harcayacağız. Gerek gurbette gerekse sılada her daim hemşerilerimizin yanında bulunacağız. Bu anlamda bizleri takip edecek denetleyecek olan da yine medya olacaktır.” dedi.
 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.