Adalet bakanından Almanya Parlamentosununun sözde soykırım kararına yanıt - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Adalet bakanından Almanya Parlamentosununun sözde soykırım kararına yanıt

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Almanya Parlamentosununun sözde soykırım kararına sosyal medyadan yanıt verdi.
Bu haber 609 kere okunmuş.02 Haziran 2016, Perşembe - 19:31

Almanya Parlamentosununun sözde soykırım kararı,Türk milletine,Türkiye'ye, tarihe ve ecdadımıza açık ve tartışmasız bir iftiradır

Hiçbir iftira veya iddia, Parlamento kararıyla veya kanunla hakikate çevrilemez.Parlamento kararlarıyla tarihi hakikatler, değiştirilemez.

Türk milletinin ve Türkiye'nin tarihinde,aziz milletimizin ve devletimizin başını öne eğdirecek utanç sahneleri/sayfaları yoktur.Arşivler,tarihi kayıtlar/veriler,milletimizin,ciddimizin ve mirasçısı olmaktan iftihar duyduğumuz devletlerimizin,adaletine tanıktır.

Türk devletleri ve Türk milleti,tarih sahnesinde daima hakkaniyeti,adaleti,merhameti,mazluma yardımı ve zalime karşı duruşuyla anılmıştır.Aksini iddia edenler,ya bizi ve tarihimizi bilmiyorlar yada Türk milletine,Türkiye'ye ve ecdadımıza düşmandırlar.

Geçmişinde tarihin en büyük soykırımı,insanları diri diri fırınlarda yakma vahşeti bulunan Almanya'nın bu kararı,onların ayıplarını örtmez.

Almanya Parlamentosunun aldığı iftira kararını şiddetle kınıyorum.Bu karar,Türkiye açısından yok hükmündedir.Türkiye, bu kararı ve bu kararı alanları unutmayacaktır.

Türkiye,hak bildiği doğru yolda kararlılıkla yürümeye, hakkı ve hakikati her yerde dillendirmeye devam edecektir dedi.

 

 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.