Adalet bakanı Ceza ve Tutukevlerinde,kötü muamele ve işkence yoktur - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Adalet bakanı Ceza ve Tutukevlerinde,kötü muamele ve işkence yoktur

Adalet bakanı bekir bozdağ Türkiye'deCeza ve Tutukevlerinde,kötü muamele ve işkence yoktur.
Bu haber 1037 kere okunmuş.23 Ekim 2016, Pazar - 19:18

Türkiye Ceza ve Tutukevlerinde,kötü muamele ve işkence yoktur.Bunun aksini söyleyenler,iddialarını ıspat etmezlerse müfteridirler.

Türkiye'yi kötü muamele ve işkence ile suçlayanlar;kötü muamele ve işkenceyi nerede,kime,kimin,ne vakit ve nasıl yaptığını da açıklamalı.

Kötü muamele ve işkence ile Türkiye'yi suçlayanlara diyoruz ki; a)hangi cezaevinde yapılmış, b)kime yapılmış, c)kim/kimler yapmış,..d)nasıl yapılmış?, e)ne vakit yapılmış? söyleyin gereğini yapalım;bilgi vermiyorlar;şikayet edin/ettirin,şikayet etmiyor/ettirmiyorlar.

Türkiye'ye iddiaları araştıracak bilgi ve fırsatı vermiyorlar;Türkiye'nin açıklamalarını kabul etmiyorlar;sadece Türkiye'yi suçluyorlar.Asılsız iddiaların kabülünü ülkemize dayatanlar bilsin kiTürkiye,hiçbir asılsız iddiayı kabul etmez;aslı olanın da üstünü örtmez/örttürmez.

Kötü muamele/işkenceye sıfır tolerans diyen ve bu suçlarda zamanaşımını kaldıran Türkiye'yi bu konuda suçlamak,büyük haksızlıktır.Buradan bir kez daha ilan ediyorum:Türkiye Ceza ve Tutukevlerinde, kötü muamele de işkence de yoktur.Yalan/iftirayla olmayan var edilemez.

Adalet Bakanlığında,ceza ve tutukevlerinde kötü muamele ve işkenceye dair medyada yer alan her haberi/yorumu takip edecek birim oluşturdum.Bu birim,medyada yer alan her haber ve yorumu titizlikle takip edecek,derhal inceleyecek,incelettirecek,sonucu da kamuoyuna açıklayacak.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: adalet bakanı   bekir bozdağ   cezaevi   tutuk evi    

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.