Evde Paketleme Ek İş Yapmak İstiyorum


Ek iş yapmak istiyorum, bu soru bolca sorulan bir soru. Kimimiz internet üzerinden ek iş yapabilmek için imkan arar, kimizi eşten ve dosttan yardım ister. Aslında Ek iş yapmak istiyorum sorusunun genel amacı aynı değilmi. Bir kaç lira fazla kazanıp, ailemize destek olmak, dar gelirli aileler için büyük önem arz etmektedir. Şu soğuk kış günlerinde, dışarıda ek iş  ne yapabiliriz ki. Evde sıcacık ortamda, hem ailemizin yanında onlar ile ilgilenmek, hem yemeğimizi yapmak, hem çocuklara bakmak, arta kalan zamanda da evde paketleme işi veren firmalardan aldığımız işleri yapmak.

Ek iş yapmak istiyorum nereden iş bulabilirim

Bu sorunuzun cevabı biraz genele kaçıyor aslında. Öncelikle şunu belirtelim ki evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, sitemizde yayınlamış olduğumuz evde yapılacak iş ilanlarına bir bakın. Kendinize uygun bir iş bulursanız, o iş ilanının altından başvuruda bulunun.

İkinci bir önemli nokta ise hangi şehirde bulunduğunuzdur. İllere göre ek iş imkanları olduğu için, yaşadığınız şehir büyük önem arzetmektedir. Büyük şehirler olmak üzere, bir çok ilimizde evlere ek iş veren firmalar mevcut. Ama bizler malesef bu firmaların telefon numaralarını buradan açıklayamıyoruz.

İş ilanlarının altında bulunan başvuru kısmından yapmış olduğunuz açıklamalara göre işveren dönüş yapar. Yani başvuruda bulunan herkes için iş verilecek diye bir kaide yer almamaktadır.

Evde Paketleme İşi 

Bunun için sitemiz üzerinden iş başvurusu yaparken, mutlaka kısa bir özgeçmiş ile birlikte , yapabileceğiniz işleride yazmalısınız. Sizlere verilecek işlerde kullanılan malzeme, anlaşmalı olarak bazen firma tarafından evinize kadar getirilir, bazı firmalar ise teslim etme olayını kendi firmalarında yaparlar.

Evde yapacağınız işi anlaşma sırasında, verilen süre içerisinde yetiştirmeniz gerekmektedir. Yetiştirilemiyecek bir durumda firmaya 2 yada 3 gün önceden haber verirseniz, firma yetkililer ona göre farklı çalışanda bularak işlerin yetişmesini sağlayabilirler. Bu durumda firma sahibide sıkıntıya girmez, sizde sıkıntıya girmezsiniz.

Evde Ek İş Başvuru 

Başvuru Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Ad-soyad: (Gizlilik açısından buradaki başvurunuzda ad ve soyadınızı doğru vermeniz önemli değildir. Farklı bir isim verebilirsiniz)

Telefon numarası yazmayınız. Telefon numarası yazanların başvuruları değerlendirilmemektedir.

Mail adresi önemlidir. Aktif kullanılan bir mail adresi yazmanız önemlidir. Geri dönüşler mail adresi yoluyla yapılacaktır.

Son olarakta kısa bir öz geçmiş ve iş tecrübenizi yazmanız sizin için öncelik taşıyacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.