Borsa'da günün özeti - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Borsa'da günün özeti

Borsa'da çok kazandıran hisse senetleri günün özeti
Bu haber 561 kere okunmuş.19 Şubat 2016, Cuma - 18:05

 
  
En Çok Artanlar (19/02/2016 17:39)DeğerYüzdeHacim
 
FLAPFLAP KONGRE TOPL1.378.73%3440000
EGGUBEGE GUBRE17.648.29%361823
IZMDCIZMIR DEMIR CELI2.238.25%4600000
ORGEORGE ENERJI ELEK3.886.01%69422
DAGIDAGI GIYIM SANAY3.295.79%727291
ATPETATLANTIK PETROL1.35.69%1680000
AKFGYAKFEN GAYRIMENKUL1.425.19%6340000
RYSASREYSAS TICARET0.74.48%2250000
DOCODO & CO RESTAURA308.84.32%15659
FMIZPFED MOGUL IZMIT15.343.79%112640
En Çok Düşenler (19/02/2016 17:39)DeğerYüzdeHacim
 
IEYHOISIKLAR ENERJI0.24-7.69%1780000
GARFAGARANTI FAKTORIN2.01-4.74%2130000
ARCLKARCELIK AS18-4.61%4740000
ETILRETILER GIDA VE T5.79-4.3%83537
IHEVAIHLAS EV ALETLER0.28-3.45%129723
NETASNORTEL NETWORKS10.82-3.39%2290000
ARENAARENA BILGISAYAR4.01-3.37%1020000
TSPORTRABZONSPOR1.75-3.31%17080000
YGYOYESİL GAYRİMENKUL YATIRIM0.33-2.94%132059
RHEAGRHEA GIRISIM AS1.37-2.84%5810000
En Çok İşlem Görenler (19/02/2016 17:40)DeğerYüzdeHacim
 
GARANTURKIYE GARANTI7.12-1.25%83870000
BJKASBESIKTAS FUTBOL4.881.46%54080000
KRDMDKARDEMIR KARA-D0.97-1.02%50120000
VAKBNTURKIYE VAKIFL-D3.96-1.74%45550000
THYAOTURK HAVA YOLLAR6.85-1.15%40520000
ISCTRISBANK-C4.37-0.91%36330000
EKGYOEMLAK KONUT GAYR2.43-2.02%32780000
YKBNKYAPI KREDI BANK3.66-2.14%25280000
HALKBTURKIYE HALK BAN9.6-1.84%23390000
TSPORTRABZONSPOR1.75-3.31%

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.