Bayramda çocukların tercihi Minopolis oldu - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

Bayramda çocukların tercihi Minopolis oldu

Dokuz günlük bayram tatili boyunca İstanbul ve çevre illerdeki çocuklu ailelerin tercih ettiği mekanlardan biri olan Minopolis, farklı etkinlikleri ve gösterileri ile çocuklara ve ailelerine eğlenceli saatler yaşattı.
Bu haber 225 kere okunmuş.08 Ekim 2015, Perşembe - 11:42

Dokuz günlük Kurban Bayramı tatili boyunca İstanbul ve çevre illerdeki çocuklu ailelerin tercih ettiği mekanlardan biri olan Minopolis Çocuk Şehri, düzenlediği birbirinden farklı etkinlikler ve gösterilerle çocuklara ve velilere eğlenceli anlar yaşattı. Çocuklara, 32 farklı istasyonda hayatı deneyimleme imkanı sunan ve Bakırköy Marmara Forum’da yer alan Minopolis Çocuk Şehri, bayram boyunca birbirinden eğlenceli ve eğitici gösterileri bir çatı altında toplayarak çocuklara farklı bir bayram deneyimi yaşattı. Türkiye’nin en popüler şov guruplarından “Yetenek Sizsiniz” finalistlerinin hazırladığı, “Dream Of İstanbul” , “Moon Star Family” ve ‘Akordeon’ gösterileriyle coşkulu bir bayram geçiren çocuklar, velileri ile birlikte gönüllerince eğlendi. Gösterilerin yanı sıra ebru yapımı, karikatür çizimi, ritim şov gibi aktiviteler de çocukları bekleyen diğer sürprizler oldu. Bayram boyunca beğeni toplayan gösteriler ve etkinliklerin her ay tekrarlanacağı Minopolis’te, sanat grubu bu konuda yoğun çalışmalar yapıyor.

ÇOCUKLAR EĞLENEREK ÖĞRENİYOR
Minopolis’teki eğlenceli ve öğretici faaliyetler, çocukların gelecekte yapmayı düşündükleri mesleklere ilişkin yönelim ve yeteneklerinin belirlenmesine yardımcı oluyor. Çocuklar Minopolis’te 32 istasyonda 100’den fazla mesleği deneyimlerken analitik düşünme becerisi kazanıyor, büyükler de çocuklarındaki gelişimi daha iyi fark ediyor.
  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.