2023 Türkiyesi Erzurumda şekilleniyor - Haber, Güncel Haberler, Sondakika Haberler,Habermedya.com.tr\'de ®

2023 Türkiyesi Erzurumda şekilleniyor

Uluslararası Vizyon Gençli Derneği ve Gençlik Spor Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü “2023 Gençlik Politikaları Çalıştayı” finali Erzurum’da başladı.
Bu haber 286 kere okunmuş.17 Ocak 2016, Pazar - 15:12

2023 Türkiyesi’ne dair fikir fırtınalarının gerçekleştirildiği ve daha önce 10'u aşkın ilde yapılan çalıştayların finali Erzurum'da yapılıyor. 81 İlden 81 Gencin katılımı ile gerçekleştirilen final çalıştayı renkli bir açılış ile başladı.
Çalıştayın açılış programına Ak Parti Erzurum Milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir, Erzurum Vali Yardımcısı Ayhan Terzi, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Gençlik Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Ecevit Carti, Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürü Yüksel Salman, Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Osman Şahin ve Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Eğitim Uzmanı Fatma Kotan, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Muammer Yaylalı, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Cahit Tuz, Erzurum İl Müftüsü Celal Büyük, Gençlik Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’in yanı sıra Erzurum ev sahipleri ŞEHİRDER, İHOP ve birçok sivil toplum örgüt temsilcisi ve katıldı.
Ayrıca maliye bakanlığı bütçe görüşmeleri nedeni ile açılış törenine katılamayan Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu ve Ak Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz’de tebrik mesajları gönderdiler. 

Etiketler: 2023   türkiyesi   erzurumda   şekilleniyor   haber   haberler  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.